ASIR Televizní stolek SEVA – moderní kousek do vaší obývací části!

ASIR Televizní stolek SEVA je moderním a stylovým doplňkem do každého interiéru. Stolek z kolekce SEVA je vyroben v přírodním provedení dřeva dubu spolu se světlými dvířky, což z něj činí elegantní a nadčasový nábytek. Pokud tedy hledáte kousek, který oživí vaši obývací část, ASIR Televizní stolek SEVA je skvělou volbou.

Nabízí praktické úložné prostory pro drobnosti

ASIR Televizní stolek SEVA vám nabízí dvě menší zásuvky na drobnosti, otevřenou polici na dekorace a ovladače, a úložný prostor s dvířky na konzole. To vám umožní skrášlit váš televizní stolek a zároveň skladovat všechny potřebné věci. Tak už se vám nemusí stát, že si nenajdete dálkový ovladač, protože bude všechno na svém místě.

Krásně zpracované úchytky

Jedním z mnoha detailů, které ASIR Televizní stolek SEVA tak zvláštním dělají, jsou úchytky z umělé kůže. Ty jsou skvělým prvkem stolku, který dokončuje jeho celkový vzhled.

Kvalitní materiál a provedení

ASIR Televizní stolek SEVA je vyroben z kvalitního materiálu – melamin potažená dřevotříska. Tento materiál vám zajistí, že váš televizní stolek bude dlouho vypadat jako nový. Navíc, dřevěné nohy a rukojeť z PU kůže jsou dalšími faktory, které z něj dělají takový kousek.
Měřítkem stolu jsou rozměry a to 120 cm šířky, 53 cm výšky a hloubka činí 40 cm. Výška nohou je 15 cm, což zaručuje dostatečný prostor pod stolek pro úklid.

ASIR Televizní stolek SEVA je tedy vynikající volbou pro ty, kteří hledají moderní, elegantní a praktický nábytek do své obývací části. A nejlepší věc na tom? Můžete si ho zakoupit za velmi příznivou cenu, kliknutím na tento odkaz: ASIR Televizní stolek SEVA. Tak neváhejte a přidejte tento moderní kousek do svého domova!