Bavlněná plážová osuška Sunnylife Summer Games o rozměrech 160 x 90 cm


Bavlněná plážová osuška Sunnylife Summer Games – perfektní doplněk pro letní zážitky

Australská značka Sunnylife přesně ví, jak naladit na autentickou letní atmosféru. Její do detailu promyšlené doplňky vám dny strávené u vody dokážou pořádně zpříjemnit a užít si je tak na maximum. Bavlněná plážová osuška Sunnylife Summer Games je jedním z dalších skvělých produktů této značky, na který byste neměli zapomenout.

Prostorná osuška ze 100% bavlny

Jednou z unikátních vlastností této osušky je její materiál. Je vyrobená ze 100% bavlny pro maximální savost, prodyšnost a zároveň vysoký komfort. Při použití osušky se tak budete cítit příjemně a uvolněně. Pro pohodlné sušení je pak osuška opatřena praktickým poutkem.

Hrací plocha na osušce pro zábavu na pláži

Dobré vědět: Díky vyobrazené hrací ploše a 32 hracím dílkům, které tvoří nedílnou součástí balení, si můžete opalování zkrátit třeba společenskou hrou. Tento drobný detail dělá Sunnylife Summer Games osušku jedinečnou a praktickou pro všechny, kdo tráví rádi čas na pláži.

Co je však nejdůležitější, je skutečnost, že tato osuška z kolekce Sunnylife nabízí plnohodnotné zážitky a nezklame vás při každodenním použití.

Chcete si dopřát tuto úžasnou osušku? Navštivte naše stránky atcomplet.cz a neváhejte si ji objednat.

plážová osuška Sunnylife Summer Games