Bílá barová židle Sømcasa Nelly s výškou 104 cm

Sømcasa je španělská značka působící na trhu už od roku 1990, jejíž produkty vynikají především originalitou a kvalitou provedení. Mezi nabízeným sortimentem se najde nábytek a dekorace pro každou místnost, které jsou kombinací toho nejlepšího, co nabízí skandinávský design a špetka jižanského temperamentu.

Najděte si tu svou perfektní židli

Bílá barová židle Sømcasa Nelly se svou výškou sedu nastavitelnou v rozmezí 63 – 84 cm patří k jejím nejoblíbenějším výrobkům. Je ideálním doplňkem pro moderní kuchyně nebo bary, ale zároveň je dostačující pro použití jako běžná jídelní židle.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tato židle skvěle prokazuje, že minimální design a maximální funkčnost se dají snadno kombinovat. Je vyrobena z kvalitního kovu a polstrované sedátko i opěradlo z koženky dodávají židli dokonalou rovnováhu mezi trvanlivostí, pohodlím a estetickou hodnotou.

Specifikace produktu:

  • Výška: 104 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 46 cm

Jižanská vášeň a skandinávská čistota

Sømcasa Nelly patří k nejoblíbenější sérii barových židlí této značky. Její minimalismus klade důraz na jednoduchou a čistou linii, což se dokonale hodí do chic interiérů nebo také do těch trošku extravagantnějších.

Kde si můžete Sømcasu objednat?

Pokud vás zaujala tato barová židle a chcete se podívat, jak bude vypadat na vašem kuchyňském ostrově, podívejte se přímo na stránky Velký nábytek, kde ji najdete za skvělou cenu.

Závěr

Pokud hledáte moderní, kvalitní a designovou barovou židli, která by se perfektně hodila do vašeho interiéru, zvažte Sømcasa Nelly. Značka Sømcasa nabízí široký sortiment kvalitního nábytku a dekorací, které se vyrábějí z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem požadavkům moderního bydlení.