Bílá koupelnová skříňka WILLIAM od ASIR – praktické úložné řešení pro moderní koupelny


Bílá koupelnová skříňka WILLIAM od ASIR

Bílá koupelnová skříňka WILLIAM od ASIR je praktickým řešením pro moderní koupelny. Elegantní bílá skříňka do koupelny se zavřeným úložným prostorem i praktickou poličkou uvnitř.

Tato koupelnová skříňka je vyrobena s ohledem na maximální využití prostoru a snadnou údržbu. Skříňka má praktické nožičky, které umožňují snadnější úklid pod ní. Bílé provedení se hodí do většiny koupelen a její skladba umožňuje úložení ručníků, kosmetických přípravků a koupelnových dekorací.

Úložný prostor a polička

Skríňka WILLIAM je vybavená zavřeným úložným prostorem, který je ideální pro uchovávání různých koupelnových potřeb. Uvnitř skříňky se také nachází praktická polička, která vám umožní snadný přístup k některým předmětům.

Tip: Pokud hledáte inspiraci nebo další doplňky do vaší koupelny, můžete se podívat na naši nabídku produktů ASIR Koupelnová skřínka WILLIAM Bílá.

Další informace o koupelnové skříňce

  • Materiál: Melaminem potažené desky, 18 mm
  • Rozměr:
    • Šířka: 59,5 cm
    • Výška: 140,3 cm
    • Hloubka: 29,5 cm
    • Výška police: 29,6 cm

Koupelnová skříňka WILLIAM od ASIR
Koupelnová skříňka WILLIAM od ASIR

ASIR Koupelnová skřínka WILLIAM Bílá se hodí do moderních koupelen, které vyžadují elegantní a praktické řešení úložného prostoru. Pokud hledáte skříňku s dostatkem úložného prostoru a poličkou pro důležité věci, je tato koupelnová skříňka tou správnou volbou. Skříňka bude dobře sloužit svému účelu a vždy vám poskytne přehledné ukládání vašich koupelnových potřeb.