Bílo-béžový kameninový šálek Costa Nova Cristal o objemu 300 ml

je krásným a odolným kouskem, který si zamilujete na první pohled. Jeho design je naprosto jedinečný a bude skvěle vypadat na vaší kuchyňské lince či na stole při snídani nebo večerní kávě.

Kameninové nádobí je nejen krásné, ale i odolné

Kameninové nádobí je díky svému materiálu nejen krásné a trendové, ale také velmi odolné. Kamenina je vyráběna z křemičité hlíny, která je po výrobě vypálená na vysokou teplotu, čímž získává svou pevnost a odolnost.

To značky Costa Nova je vyrobené v Portugalsku a těší se velké oblibě mezi zákazníky po celém světě, díky svému unikátnímu designu a odolnosti.

Glazování při teplotě 1180 °C

Jedním z faktorů, které zajišťují odolnost kameninového nádobí je glazování. To značí, že nádoba je potažena vrstvou skloviny, která ji chrání a zabraňuje vstřebávání tekutin a zápachů.

Nábytek Prehledne nabízí tento bílo-béžový kameninový šálek Costa Nova Cristal o objemu 300 ml s glazováním při teplotě až 1180 °C, což zaručuje jeho dlouhou životnost a kvalitu.

Uvhodná jak na vysoké teploty vaší trouby, tak na nízké teploty mrazáku

Kameninové nádobí je odolné vůči vysokým teplotám, což z něj dělá ideálního pomocníka v kuchyni. Díky této vlastnosti můžete bez obav používat šálek Costa Nova Cristal i při přípravě jídla v troubě.

Navíc, díky odolnosti vůči nízkým teplotám, můžete šálek bez obav vložit do mrazničky, abyste ochladili například své oblíbené smoothie nebo džus.

Jednoduchá údržba

Jednou z výhod kameninového nádobí obecně je jeho snadná údržba. Kamenina může být bez problémů myta v myčce na nádobí, což je pro mnohé z nás skvělá zpráva.

Při užívání je ale třeba dát pozor na prudké změny teplot, které by mohly nádobí poškodit. Také je vhodné nepoužívat kovové nástroje, jako jsou nože nebo vidličky, aby nedošlo k jeho poškrábání.

Poznámka k produktu

Kvůli jedinečné ruční výrobě se může velikost a barva produktu lehce lišit. Nicméně, toto dělá každý kus Costa Nova Cristal ojedinělým a originálním.

Pokud hledáte krásný a odolný šálek, který bude skvěle vypadat na vaší kuchyňské lince, určitě zvažte bílo-béžový kameninový šálek Costa Nova Cristal o objemu 300 ml. Navíc, nakupováním u Nábytku Prehledne si můžete být jisti, že získáte produkt vysoké kvality za velmi příznivou cenu.

Bílo-béžový kameninový šálek Costa Nova Cristal

Tak neváhejte a udělejte si radost tímto dokonalým kouskem. Vychutnejte si vaši kávu, čaj či jiný nápoj v krásném šálku Costa Nova Cristal a vychutnejte si okamžiky klidu a pohody. A pokud byste chtěli nakoupit ještě více krásného kameninového nádobí v podobném stylu, určitě navštivte Nábytek Prehledne.