Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli – krása ve tmě města


Minimalistická elegance i během vánočních svátků

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu. To samé platí i pro Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli, který vytváří atmosféru ve tmě města.

Kolekce Urbania a designérské duo R7B

Přesně tak je to i u kolekce Urbania pocházející z dílny designérského dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Výsledkem jejich práce jsou na pohled okouzlující svícny s ručně vyřezávanými otvory propouštějící světlo, a které jsou vyrobené z prémiové keramiky. Každý svícen je originál, protože ruční práce neumožňuje dokonalou uniformitu.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli patří mezi nejkrásnější svítidla této kolekce. Světlo, které nepřetržitě uniká z otvorů, evokuje mořský maják a vytváří ve vašem bytě útulnou atmosféru. Svícen je vysoký 20 cm, jeho délka a šířka činí 7,5 cm.

Výjimečná dekorace

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli je bezesporu výjimečnou dekorací, která není určena pouze pro vánoční období. Svícen je vhodný do moderních i tradičních interiérů a dokáže navodit klidnou a romantickou atmosféru, a to nejen v době Vánoc.

Pokud vás zaujal Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli, můžete si ho objednat na webu maliboo.cz.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli

Závěr

Minimalistické svícny od Kähler Design jsou pro ty, kteří chtějí trochu vánoční atmosféry, ale zároveň chtějí zůstat věrni svému minimalistickému stylu. Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Tivoli je toho dokonalým příkladem – krásnou dekorací nejen pro vaše Vánoce, ale také pro celý rok. Tak proč nezakoupit několik svícnu z kolekce Urbania a prožít celý rok s kouzelným světlem?