Elegantní stolní lampa MENU JWDA s bílým mramorem vysoké kvality v provedení 32 cm

Stolní lampa JWDA od prémiové značky MENU je elegance sama. Půvabné opálové skleněné stínidlo zaujme svým minimalistickým designem, který po vaší místnosti rozptýlí dostatek světla. Opálově bílé skleněné stínidlo je umístěno na mramorové podstavě, které dodává světlu patřičnou stabilitu. Celkový design dotváří jemný kovový knoflík, který slouží jako spínač a zároveň jako stmívač, díky čemuž můžete jednoduše nastavit intenzitu světla přesně dle vašich potřeb.

Světlo se bude nádherně vyjímat v komerčních prostorech jako jsou hotelové pokoje, lobby či restaurace. Radost také udělá i v domácích interiérech, kde skvěle poslouží jako osvětlení na pracovním stole, nočním stolku či jako osvětlení tmavých koutů.

Kvalitní design

Bílá mramorová stolní lampa MENU JWDA 32 cm

Stolní lampa JWDA je vyrobena z materiálů vysoké kvality a to se také projevuje na celkovém vzhledu. Designová lampa bude skvělým doplňkem každé moderní kanceláře, pokoje nebo obývacího prostoru.

Bezproblémové ovládání

Stmívač je umístěn na vrchní straně kovového knoflíku, který slouží jako spínač. Změnu intenzity světla lze snadno provést jednoduchým stiskem tohoto knoflíku. Zaměřte světlo na jakékoli místo v místnosti, abyste vytvořili tu správnou atmosféru.

Kde nakoupit

Tuto vynikající kus můžete zakoupit na naší stránce a být tak obklopeni elegantním a praktickým osvětlením.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.