Hoorns Černý teakový konferenční stolek Lean 74 cm – stylový a praktický doplněk pro váš interiér

Pokud hledáte praktický a osobitý kousek do vašeho obývacího pokoje, pak je to bez debat konferenční stolek Lean od značky Hoorns. Jeho unikátní design spočívá v desce z teakového dřeva, která díky kvalitní řezbářské práci má svůj originální, charakteristický vzhled. Vzdušnost celému designu dodává černě lakovaná, kovová, šikmá podnož.

Stylový doplněk pro vaše moderní domácnosti

Lean skvěle doladí industriální, skandinávské i jiné moderní interiéry. Pokud máte rádi minimalistický design, pak vás zaujme jeho jednoduchá a čistá linie. Stolek není zbytečně velký, proto se hodí i do menších obývacích pokojů. Přesto má dostatek prostoru na vaše oblíbené časopisy, knihy, dekorace či občerstvení.

Praktický doplněk pro vaše pohodlí

Jednou z dalších velkých výhod tohoto stolku je jeho praktičnost. Díky tomu, že má kovovou podnož, můžete snadno pod ním vytřít podlahu. Desku z teakového dřeva pak jednoduše ošetříte impregnací a užijete si ho mnoho let. Stůl můžete snadno umístit k vaší oblíbené sedačce či křeslu, takže budete mít vše potřebné na dosah ruky.

Závěr

Hoorns Černý teakový konferenční stolek Lean 74 cm je bezesporu stylový a praktický doplněk do vašeho moderního interiéru. Pokud hledáte něco originálního, co dodá vašemu bytu na osobitosti, pak je to rozhodně on. Nyní si můžete navíc pořídit tento kousek za skvělou cenu na www.bestnabytek.cz.