Idea TV stolek LANDWOOD 17: Designový kousek pro moderní obývací pokoj

Tento moderní televizní stolek je určen pro ty moderní obývací pokoje, které se vyznačují větší prostorností a svěžestí. Jeho jednoduchý a elegantní design se hodí do každého prostoru, kde hledáte soudobý kousek nábytku pro televizi. Pokud jste zájemcem o tento výrobek, můžete si jej zakoupit na stránkách Velký Nábytek.

Provedení:

Výsledkem výroby televizního stolku je laminovaná dřevotříska, která z ní dělá oblíbený a kvalitní materiál pro výrobu nábytku. V tomto konkrétním případě byla laminovaná dřevotříska použita v barevném provedení bílá. Televizní stolek poskytuje dostatek úložného prostoru nejen za dvířky, ale i díky praktickým policím. Tento kousek nábytku můžete tedy využít i jako úložný prostor pro vaše další zařízení.

Klasická forma nábytku série Landwood

Klasická forma nábytku série Landwood je výsledkem jemně stylizovaných dekorací, které tento nábytek charakterizují. Tyto dekorace mu propůjčují určitou dávku luxusu a harmonie, díky čemuž bude vypadat velmi reprezentativně v každém interiéru. Především, pokud máte celkově nábytek v neutrálních barvách, bude místo, kde stojí televize, působit ještě výrazněji.

Televizní stolek LANDWOOD 17

Navíc, tuto sérii nábytku můžete vzájemně doplňovat. Pokud tedy zvažujete, že pořídíte i další druhy nábytku, vyskládají se do čisté a elegantní celkové podoby vašeho obývacího pokoje.

Zboží je dodáváno v demontu

Zboží je dodáváno v demontu, takže se nemusíte obávat, že bytečné součástky budou zbytečně plnit váš koš v odpadu. V balení najdete jednoduchý návod na sestavení, takže se toho snadno zhostí každý. Navíc, sestavení samotného televizního stolku nebude trvat déle než pár minut díky přehlednému a jasně strukturovanému návodu.

Demontovaný televizní stolek LANDWOOD 17

Vyzkoušejte novou kvalitu v podobě moderního televizního stolku LANDWOOD 17 a vytvořte si v každém obývacím pokoji pocit luxusu a harmonie.