Moderní Hanah Home komoda Pulse 100 cm v hnědé/bílé barvě – stylový kousek do vašeho interiéru

Využijte tuto komodu, která je stejně praktická jak estetická! Její praktičnost vám nabízí velkou úložnou kapacitu a design vnese do vašeho interiéru vešker šik. Tento kousek nábytku značky Hanah Home se skvěle hodí do moderního interiéru, kde dokonale zapadne subtilní hnědo-bílou kombinací barev.

Popis výrobku

Design

Tato komoda značky Hanah Home je moderní kousek nábytku s minimalistickým designem, který se hodí do každého interiéru. Jemná hnědo-bílá kombinace barev a jednoduché tvary dodávají komodě stylovou notu, která se skvěle zapadne do moderně zařízeného bytu.

Úložný prostor

Velká úložná kapacita je určitě jednou z největších výhod této komody. Díky rozměrům se do ní vejde spousta věcí – můžete si do ní uložit dokonce i kapesníky nebo notebook, čímž se na ploše stolu ušetří místo. Úložný prostor je rozdělen na čtyři otvíratelné zásuvky, takže můžete všechny své věci přehledně uspořádat a najít je rychleji.

Výroba

Tato komoda je vyrobena z dřevotřísky potažené melaminem 18 mm, což zaručuje trvanlivost a odolnost vůči poškození. Hanah Home si zakládá na kvalitním materiálu a precizním zpracování, což zajišťuje dlouholetou spokojenost zákazníků.

Rozměry

Šířka: 100 cm

Výška: 115 cm

Hloubka: 30 cm

Moderní Hanah Home komoda Pulse 100 cm v hnědé/bílé barvě - stylový kousek do vašeho interiéru

Nabízíme vám široký sortiment nábytku pro váš domov přímo u nás na www.nabytekprozivot.cz. Najdete u nás nejenom moderní kusy jako je tato komoda, ale i další stylové nábytek pro váš domov.