Moderní obývací stěna ANTOFALLA 17 v bílém lesku pro váš elegantní interiér

Výběr kvalitního nábytku může být obtížný. Pokud ale hledáte obývací stěnu, která bude dokonale sladěna s vámi vybranou interiérovou výzdobou, určitě se vám bude líbit moderní obývací stěna ANTOFALLA 17.

Základem této sestavy je elegantní bílý lesk, který dodává celému prostoru neobyčejnou eleganci a zároveň vytváří příjemnou atmosféru. S touto obývací stěnou si můžete být jisti, že vás nikdy nezklame a bude sloužit jako dokonalý prostor pro uskladnění vašich oblíbených knih, filmů nebo dekorativních předmětů.

Vzorová sestava obývacího pokoje

Tato moderní obývací stěna ANTOFALLA 17 je jednou z mnoha možných sestav, které si můžete poskládat z jednotlivých segmentů. Jediným omezením je vaše představivost a potřeby vašeho interiéru.

Naše vzorová sestava je ideálním příkladem dalších variant, které je možné si koupit každý díl zvlášť.

Obývací stěna ANTOFALLA 17

Barva a materiál

Obývací stěna ANTOFALLA 17 je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného materiálu tloušťky 16 mm. Bílá barva korpusu a bílý lesk dvířek dodávají celému prostoru příjemnou atmosféru a elegance, kterou si zamilujete.

Detailní výčet součástí sestavy

Všechny součásti této sestavy jsou pečlivě navrženy tak, aby naprosto dokonale korespondovaly s vaší představou o perfektním interiéru.

  • Závěsná skříňka typ 9 (105 x 36,8 x 40 cm) – 2 kusy v sestavě
  • Závěsná skříňka typ 6 (105 x 35 x 32 cm) – 2 kusy v sestavě

Závěsnou skříňku typ 9 lze zavěsit na zeď nebo postavit na nožky, které nejsou součástí balení a je potřeba si je dokoupit zvlášť.

Moderní obývací stěna ANTOFALLA 17 v bílém lesku je skutečně vynikající volbou pro každého, kdo hledá dokonalý úložný prostor pro svůj obývací pokoj. Pokud vás zaujal tento typ obývací stěny, můžete se podívat na nabídku naší online galerie zde.