Nástěnné svítidlo Rhino od KARE Design: Styl a originalita v jednom kousku!

KARE DESIGN Nástěnné svítidlo Rhino: Líbí se vám lovecký a myslivecký styl, ale nemáte žádnou vlastní trofej? Nevadí, nástěnné svítidlo Rhino má řešení a navíc během výroby žádné zvíře nezahynulo!

Popis produktu

Svítidlo Rhino je v podobě hlavy nosorožce, kterému z nosního rohu vyrůstá krásné a jednoduché svítidlo s příjemným neoslňujícím světlem. Vhodné pro mnoho různých stylů interiérů.

Jedná se o směs moderní technologie a klasického designu. Výrobce KARE Design je světoznámý pro své originální nápady, které jsou současně i praktické a funkční.

Specifikace

Svítidlo Rhino je vyrobeno z kvalitních materiálů, čímž se zaručuje jeho trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům. Rozměry jsou 43 x 28 x 22 cm.

Svítidlo je dodáváno s žárovkou s výkonem 40W, která vyzařuje příjemné a neoslňující světlo. Spotřeba elektrické energie je velice nízká, takže se nemusíte bát o přílišné zvýšení spotřeby energie.

Využití

Svítidlo Rhino se hodí do mnoha různých prostor, například do ložnice, obývacího pokoje, pracovny nebo do kanceláře. Vzhledem k jeho unikátnosti a výjimečnosti bude tím pravým doplňkem pro váš interiér.

Pokud chcete získat ještě více informací o nástěnném svítidle Rhino od KARE Design, navštivte srovnavací portál www.srovnavacnabytku.cz. Na této stránce najdete nejen detailní popis a fotografie svítidla, ale také mnoho užitečných recenzí od lidí, kteří si svítidlo již zakoupili.

Závěr

Nástěnné svítidlo Rhino od KARE Design je skvělým způsobem, jak do vašeho interiéru vnést něco jedinečného a výrazného. Jeho originální design vychází ze stylu loveckých trofejí, ale zároveň je velice moderní a funkční. Koupíte si s ním kus něčeho, co nejenže krásně osvětluje vaši místnost, ale také ji dělá úplně výjimečnou.