Nová 4Home deka Soft Dreams s motivem soba – ideální pro vánoční pohodu!

Aby byly i ty nejmrazivější dny opravdu pohodové, chce to heboučkou deku k zachumlání! Uvelebte se v jemné dece z mikrovlákna s motivem jelenů a užijte si tu správnou zimní pohodu. Decentní šedomodrá s bílým vzorem skvěle doladí každý interiér a nenápadný motiv může zdobit váš domov po celý rok. Díky neodolatelné měkkosti a hřejivosti je deka ideální k zachumlání, když je venku sychravo a potřebujete měkkou náruč. Poslouží jako stylový přehoz přes sedačku a díky lehkosti a skladnosti je také skvělá na cesty.

4Home deka Soft Dreams s motivem soba

Jemné mikrovlákno pro nepřekonatelnou měkkost a pohodlí

Deka Soft Dreams je vyrobená z jemného mikrovlákna, které je velice příjemné na dotek, hřejivé a měkoučké. Deka je snadná na údržbu, protože nepouští vlákna, nežmolkovatí a rychle schne. S dodatečnou ochranou proti roztočům a bakteriím je pro vás i vaši rodinu stoprocentně bezpečná a hygienická. A když se dá do pračky, je rychle zase jako nová!

Detail 4Home deka Soft Dreams s motivem soba

Přineste si domů vánoční pohodu a teplíčko

Zima nás přesvědčí o tom, jak je milé mít na sebe něco hezkého, hřejivého a pohodlného. A právě takovou výjimečnou dekou je 4Home Soft Dreams s motivem soba. Nejenže zahřeje a zpříjemní chvíle odpočinku, ale nevýrazný design jelenů bude dělat atmosféru uklidňující a pohodovou. Dokáže se perfektně sladit s ostatním interiérem a stát se vynikajícím doplňkem do každého prostoru. Tak si přineste do domova vánoční pohodu a teplíčko a dopřejte si kousek luxusu, který je cenově dostupný a zároveň kvalitní!