Nová koupelnová skříňka ASIR BENITO ALT – elegantní a praktická volba v bílé barvě

Jak v každé domácnosti, tak i v koupelně je důležité mít dostatek úložného prostoru, aby se tam všechny potřebné věci vešly a aby koupelna vypadala stále upraveně. Proto přichází na trh nová koupelnová skříňka ASIR BENITO ALT, která je elegantním a praktickým řešením pro koupelny v bílém provedení.

Bílá skříňka BENITO na uschování pračky nebo sušičky popř. myčky.

Skříňka je vhodná na uschování různých elektrických spotřebičů v koupelně, například pračky nebo sušičky, popřípadě myčky, pokud byste ji chtěli umístit do koupelny. Dále skříňka disponuje jedním velkým úložným prostorem, do kterého lze uložit všechny potřebné věci a udržet koupelnu vzhledově upravenou.

Skříňka se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností díky použití melaminem potažených desek o tloušťce 18 mm.

Bílé provedení se bude hodit do většiny koupelen.

Bílá barva skříňky se hodí do většiny koupelen a přispívá k celkovému čistému a modernímu vzhledu. Díky tomu, že skříňka má pouze jednu barvu, lze ji snadno sladit s dalšími koupelnovými doplňky a vytvořit tak harmonický prostor.

Rozměry koupelnové skříňky ASIR BENITO ALT jsou následující:

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 90 cm
  • Hloubka: 67 cm

Všechny tyto vlastnosti dělají z koupelnové skříňky ASIR BENITO ALT vynikající produkt, který nabízí velké možnosti pro uspořádání a ukládání věcí v koupelně.

Její elegantní design a praktické možnosti jsou to, co z ní činí nejen funkční doplněk pro koupelnu, ale také designový prvek, který ji dotváří a dává jí osobitý charakter.

Pokud i vy hledáte řešení pro uspořádání věcí v koupelně, rozhodně doporučujeme novou koupelnovou skříňku ASIR BENITO ALT, která je k dispozici například na codina.cz.