Novinka na trhu: Skleněná magnetická tabule Euroart o rozměrech 30/30 cm

Magnetická tabule a nástěnka v jednom o rozměrech cca 30 x 30 cm (Š x V) je vyrobena z tvrzeného skla s lesklým povrchem a fólií s motivem žárovky – připevněte pomocí magnetu své poznámky či fotografie na viditelné místo nebo si vezměte popisovač do ruky a poznačte si své myšlenky, nápady a úkoly, na které nechcete zapomenout. Popisovač a magnety jsou součástí balení – lze použít také vlastní silné magnety. Oceníte rychlou montáž a snadnou údržbu.

Co skleněná magnetická tabule Euroart nabízí?

Skleněná magnetická tabule Euroart je multifunkční nástroj, který vám usnadní organizaci vašich úkolů a nápadů.

Tato tabule nabízí velkou výhodu – můžete ji použít jako nástěnku, na kterou si pomocí magnetů připevníte vzkazy a poznámky. Budou tak stále před očima a neuniknou vám žádné důležité termíny nebo úkoly. Navíc si můžete tabuli pomocí speciálního popisovače označit, aby bylo na první pohled vidět, co je pro vás důležité.

Pro koho je tato skleněná magnetická tabule určena?

Tabule Euroart se hodí jak do kanceláří, tak i do bytů. Je vhodná pro každého, kdo si potřebuje organizovat svůj pracovní nebo osobní prostor.

Je to ideální pomůcka pro lidi, kteří mají spoustu úkolů a nápadů, a potřebují je mít stále před očima. Může to být například pracovník kanceláře, student, nebo prostě každý, kdo se snaží efektivně využít svůj čas.

Jaká je montáž a údržba této skleněné magnetické tabule?

Montáž a údržba skleněné magnetické tabule Euroart je velmi jednoduchá a rychlá.

Tabuli můžete snadno připevnit ke zdi pomocí dodávaných háčků a šroubků – všechny potřebné materiály najdete v balení. Pokud potřebujete tabuli čistit, stačí ji otřít hadříkem namočeným v čisté vodě nebo ve speciálním čisticím prostředku určeném pro sklo.

Skleněná magnetická tabule Euroart
Skleněná magnetická tabule Euroart

Kámoši, neváhejte a ulehčete si organizaci svých úkolů s novinkou na trhu – skleněnou magnetickou tabulí Euroart!

Připravili jsme pro vás speciální nabídku – pokud si teď zakoupíte tabuli Euroart, získáte jí za zvýhodněnou cenu.

Navštivte naši stránku https://www.maliboo.cz/produkt/euroart-sklenena-magneticka-tabule-sklo-30-30-cm-6 a objednejte si svou vlastní skleněnou magnetickou tabuli Euroart ještě dnes!