Novinka od Wallity: Obraz na plátně Structure portrait 50×70 cm


Wallity přináší novinku – Obraz na plátně Structure portrait 50×70 cm

Ženská krása jako inspirace

Ženská krása je inspirací nejednoho umělce a ani u digitálního tisku Structure portrait od Wallity tomu není jinak! Motivem dominuje ženská tvář zahalená ve stínu. Vystupují z ní zlaté struktury, jako kdyby pod kůží měla ložiska tohoto kovu. Provedení spíše připomíná fotografii s photoshopovými úpravami. Celý výjev je však velmi elegantní a něžný.

Žena na obraze má přivřená víčka a lehce otevřené rty, jako kdyby si užívala svou transformaci ve zlato. Tento motiv jistě osloví každého umělce a zároveň, ženská krása se nikdy neokouká!

Skvěle se hodí do každého interiéru

Obraz můžete umístit do klasických i moderních aranžmá. Skvěle vynikne v pracovně, obývacím pokoji. Díky něžnému motivu krásné ženy se hodí do salónů krásy či kadeřnictví.

Specifikace produktu

Specifikace produktu je velmi jednoduchá:

  • Skvělá volba pro moderní i klasické aranžmá
  • Nádherný motiv ženské tváře
  • Velikost 50×70 cm

Zakoupit můžete na stránkách www.nabytekhned.cz

S produktem se můžete seznámit a zakoupit ho na stránkách www.nabytekhned.cz. Cena je více než přijatelná, a tak si může každý dovolit přidat něco krásného a zajímavého do svého interiéru.

Obraz na plátně Structure portrait 50x70 cm

Závěrem

Obraz na plátně Structure portrait od Wallity je skvělou volbou pro každého, kdo miluje ženskou krásu a zajímavé a nápadité interiérové doplňky. Jeho eleganci a jemnost ocení každý milovník moderního designu, ať už se rozhodne umístit tento obraz do pracovny, obývacího pokoje nebo salónu krásy. Tak nečekejte, a pořiďte si tento úžasný obraz i do vašeho domova!