Revoluční technologie: Vanová baterie MEXEN ALEXA chrom pro vaši koupelnu

Vanová baterie MEXEN ALEXA chrom je jednou z nejnovějších inovací na poli koupelnových baterií. Tato revoluční technologie nabízí vynikající design, kvalitní materiály a především dokonalou funkčnost.

Jednoduchý vzhled a kvalita materiálů

Tato vanová baterie vaši koupelnu pozvedne na úplně novou úroveň. Její jednoduchý, elegantní vzhled se hodí do klasických i moderně zařízených koupelen. Všichni, kdo si oblíbili minimalistický styl, budou s touto baterií naprosto spokojeni.

Materiálem, který byl použit, je mosaz. Tento kov dodává baterii potřebnou tuhost a odolnost. Pro zvýšení estetické hodnoty je mosazová plocha opláštění chromová. Díky této úpravě je baterie nádherně lesklá. Materiálová kombinace proto dokáže odolat nejen běžnému opotřebování, ale i nárazům a jiným poškozením.

Technická dokonalost

Jaké jsou technické specifikace této baterie?

Baterie má keramickou hlavu, která zajišťuje dokonalé uzavření i otevření vody. Díky této vlastnosti se vanová baterie neprokapává, což je výhodné zejména z hlediska úspornosti a snížení nákladů na vodu.

Vanová baterie MEXEN ALEXA chrom přichází s nástěnnou instalací a s typem pákové regulace. Kromě toho nabízí permátor, díky kterému se voda s přiměřeným průtokem smísí se vzduchem. Výsledkem je hladký, vysoce účinný a přitom ekologický vodní proud.

Vanová baterie MEXEN ALEXA chrom má dosah výtoku 167 mm. Na rozdíl od běžných baterií umožňuje regulaci střiku vody pomocí kliky na jednom konci baterie a nástavce na druhém konci.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, funkční a designovou vanovou baterii pro vaši koupelnu, nemůžete jít nikam jinam než k vanové baterii MEXEN ALEXA chrom.

Tento výrobek nabízí perfektní kombinaci jednoduchého, funkcionalistického designu a nejkvalitnějších materiálů. Jsou zaručené nejen dokonalé vodovodní spoje, ale i dlouhodobá odolnost vůči nejrůznějším vnějším vlivům.

Koupě technologicky vyspělé vanové baterie MEXEN ALEXA chrom se vyplatí. Využijte příležitosti a objednejte si ji ještě dnes.

Vanová baterie MEXEN ALEXA chrom

Zdroj: www.sidonia.cz