Rohožka PT LIVING Home Sweet Coir s bílým nápisem – recenze a rozměry 75 x 26 cm

Ukažte návštěvě, že tady bydlíte vy. S osobitou rohožkou od značky PT LIVING bude všem jasné, že za dveřmi se skrývá ten nejlepší hostitel. Tato rohožka není jen praktická ochrana vašeho domova před nečistotami z vaší obuvi, ale také originální detail, který dokáže dodat vašemu interiéru na výjimečnosti.

Jaká je kvalita rohožky PT LIVING?

Rohožka PT LIVING Home Sweet Coir je vyrobena z vysokokvalitního kokosového vlákna, které je velmi trvanlivé a odolné. Kokosové vlákno je vynikající materiál, který dokáže zachytit velké množství nečistot a vlhkosti, a proto se často používá na výrobu rohožek.

Díky nápisu Home Sweet Home na bílém podkladu působí tato rohožka velmi svěže a moderně. Nápis je taktéž velmi trvanlivý a odolný proti opotřebení a vysokým teplotám, takže si můžete být jisti, že rohožka bude vypadat krásně i po roce používání.

Jaké jsou rozměry rohožky?

Rohožka PT LIVING Home Sweet Coir má rozměry 75 x 26 cm, což je ideální velikost pro umístění před vchodové dveře nebo do předsíně. Díky menším rozměrům je také vhodná pro malé interiéry, kde by velká rohožka působila rušivě.

Přejděte na náš eshop a pořiďte si tuto originální rohožku PT LIVING Home Sweet Coir pro vaše bydlení.

Rohožka PT LIVING Home Sweet Coir s bílým nápisem

Jak o rohožku pečovat?

Pro zachování čistoty a trvanlivosti rohožky doporučujeme ji pravidelně vysávat a čistit mokrou utěrkou. Pokud se na rohožce objeví nečistoty, můžete je snadno odstranit kartáčem nebo vlhkou houbou. Pokud máte rohožku umístěnou venku, je vhodné ji postupně vyměňovat, aby se vlákno nestihlo příliš opotřebovat.

Dům s rohožkou PT LIVING Home Sweet Coir s bílým nápisem

Zkrátka, pokud hledáte stylovou a praktickou rohožku pro vaše bydlení, rohožka PT LIVING Home Sweet Coir s bílým nápisem je tou pravou volbou. Vysoká kvalita, trvanlivost a moderní design jsou faktory, které dělají z této rohožky skvělou volbu pro každého, kdo dbá na svůj styl a interiér.