Smaltovaná ocelová obdélníková vana Kaldewei Puro 180x80cm s možností levé i pravé montáže (256734013001)

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

Bezpečný vstup do vany

Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje pohodlný a bezpečný vstup do vany bez obav z uklouznutí. Lipování vyrobené z velmi jemných a kulatých minerálních kuliček umožňují bezpečné použití, aniž by poškozovalo vaše koupelové potěří. Celoplošný antislip zachovává stejnou barvu jako koupelové potěří, takže se snadno přizpůsobí designu vaší koupelny.

Odpudzování nečistot a vápenatých částic

S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda při každém použití automaticky odnáší s sebou veškeré nečistoty a vápenaté částice, které tak nemohou trvale skvrnit povrch vany. Díky tomuto efektu se voda skutálí do odpadu bez větších potíží, což zajištuje snadnou údržbu a dlouhou životnost vany.

Sada pro montáž van

Balení van neobsahuje madlo, nožičky ani podhlavník, takže musíte tyto položky dokoupit samostatně. Pokud je potřebujete, je třeba si je objednat zvlášť a dodat je s vanou. Náš internetový obchod nabízí širokou škálu doplňků pro montáž van firmy Kaldewei, takže můžete snadno najít, co potřebujete.

Kaldewei Puro 180x80cm vana

Pro více informací o smaltované ocelové obdélníkové vaně Kaldewei Puro 180x80cm s možností levé i pravé montáže (256734013001), navštivte náš internetový obchod na adrese www.naradi-cz.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-puro-180m80-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-256734013001