Styl a elegance: ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily


Styl a elegarece: ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily

Dřevěné dubové hodiny jsou dokonalou dekorací pro lidi, kteří preferují minimalismus a zároveň klasiku. Hodiny s krásnými barevnými ručičkami spolu perfektně ladí. Hodiny jsou vyrobeny z 3 mm hrubého dubového dřeva a z 10 mm hrubého MDF. Jejich rozměry jsou 33 x 33 cm a průměr ciferníku je 33,5 cm. K napájení potřebujete AA baterie.

Královský design s hnědo-růžovými detaily

Tento model ModernClock hodin oplývá královským designem, který přitahuje každý pohled. Hnědo-růžové detaily dodávají hodinám eleganci a sofistikovanost. Jsou to malé detaily, které dělají velký rozdíl a tvoří perfektní kombinaci s dřevěnými hodinami.

ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily jsou nejen funkčním prvkem interiéru, ale také uměleckým dílem. Jejich elegantní styl se hodí k jakémukoliv interiéru a dodávají mu prestiž a styl.

Jak si pořídit ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily?

Pokud jste se rozhodli, že toto umělecké dílo chcete mít u sebe doma, můžete si ho snadno objednat na www.nabytekprozivot.cz/produkt/modernclock-nastenne-hodiny-slim-mit-hnedo-ruzove. Tento eshop nabízí širokou škálu dekorací pro váš domov, takže pokud si chcete prohlédnout ještě něco dalšího, určitě se zaměřte na jejich nabídku.

Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily

Zkrátka ModernClock Nástěnné hodiny Slim Mit s hnědo-růžovými detaily jsou dokonalou dekorací pro váš interiér. Přinášejí do vašeho domova eleganci, kreativitu a modernost. Navíc použitím kvalitních materiálů jsou tyto hodiny skvělým investičním kouskem na mnoho let.