Stylová postel Falco Carlo v grafitovém provedení s růžovými prvky – rozměry 80×190 cm

Postel pro děti je nejenom místem pro odpočinek, ale také pro tvořivost a fantazii. Proto je důležité vybrat takovou postel, která Vaše děti bude bavit a zároveň jim poskytne bezpečné prostředí pro klidný spánek. Falco postel Carlo je doopravdy jedinečná volba.

Funkční design pro novou éru

Postel Carlo vyniká funkčností, moderním designem a kvalitou. Je vyrobena z borovicového dřeva, které je lakováno vodou ředitelným lakem, který je vhodný na dětský nábytek a vyhovuje normám o nezávadnosti.

Pozoruhodná kvalita

Jde o postel, která se výborne hodí do dětského pokoje díky své bezpečnosti a kvalitě. Postel je připravena pro rozměr 80×190 cm.

Vhodná pro každé dítě

V ceně postele je zábrana, která zajistí bezpečný a klidný spánek Vašeho dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele.

Praktický úložný prostor na kolečkách

Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, který můžete využít např. na hračky nebo lůžkoviny.

Vyjádřete svůj styl

Postel Falco Carlo je vyrobena v moderním grafitovém provedení, které je doplněné růžovými prvky. To umožní dětem, aby si vytvořily svůj vlastní unikátní styl.

Více, než jen postel

Kromě zábrany, úložného prostoru a lůžkovin je postel vybaven roštem. Součástí postele je také pěnová matrace se snímatelným potahem, což zaručí zdravé prostředí pro spánek Vašich dětí.

https://www.naradi-cz.cz/produkt/falco-postel-carlo-80m190-grafit-ruzova>

Snadná montáž

Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Můžete si být jisti, že během chvíle bude postel Carlo připravena pro Vaše děti.

Výjimečná volba pro dětský pokoj

Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti nepatrně lišit. Falco postel Carlo je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají moderní, bezpečnou a kvalitní postel pro své děti.