Světle modrá sametová rozkládací rohová pohovka s zlatou podnoží od MICADONI MOGHAN (241 cm, pravá)

Světle modrá rozkládací rohová pohovka s zlatou podnoží od MICADONI MOGHAN

Minimalistický design na první pohled

Rohová pohovka MICADONI MOGHAN zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytvářejí společně se sametovým čalouněním a zlatě lakovanou kovovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže.

Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné místo pro přespání či odpočinek. Dekorativním prvkem jsou 2 měkké polštářky, které jsou součástí balení a skvěle doladí celek pohovky.

Vhodná pro moderní interiéry

Pohovka Moghan se hodí do moderních interiérů. Doporučujeme kombinovat i s ostatními produkty Moghan, aby vám domácnost vytvořila jednolité prostředí.

Detail rohové pohovky MICADONI MOGHAN

Zaměřte se na správnou barvu

Musíte si však dát pozor a vybrat si tu správnou barvu, která vám bude opravdu vyhovovat. Světle modrá je v současnosti velmi moderní a může být skvěle kombinována s ostatními barvami. Pokud byste rádi měli pohovku jiné barvy, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na variantě, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Pohovka MICADONI MOGHAN se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Krásná pohovka MICADONI MOGHAN je nejen praktická, ale i velmi moderní kousek nábytku, který dokáže zpříjemnit interiér každého moderního bytu. Vyberte si tu správnou barvu a užívejte si příjemné chvíle na této nádherné pohovce.

Pohovku můžete zakoupit na stránkách Nářadí.cz.