Tvrzení pěnové matrace Polargel Superior 90x200cm – kvalitní a pohodlné řešení pro zdravý spánek

Dodejte podporu svým zádům a užijte si poklidný spánek. Matraci Polargel Superior tvoří jádro z Greengel a Eliocell pěny a potah z Aloe Vera, který je prošitý polyesterovým vláknem.

Greengel pěna – pro svěžest a komfort

Greengel pěna je bez toxických či nestálých těkavých substancí. Je svěží, chladivá, vysoce elastická a komfortní. Jako vrchní vrstva jádra zajistí pocit svěžesti. Pokud tedy chtějí mít vaše tělo rádo i v klidu, může Greengel pěna být tou správnou volbou.

Eliocell pěna – pro zdravý spánek

Eliocell pěna patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré přizpůsobivé vlastnosti a pevnost a zaručí vám tím zdravý spánek. Bude tak správnou volbou nejen pro spáče, kteří si potrpí na kvalitu, ale i pro ty, kteří prezírují na své zdraví.

Potah s Aloe Vera – pro regeneraci a léčbu pokožky

Potah s Aloe Vera (200 g/m2) díky obsahu enzymů, aminokyselin a minerálních látek umožňuje kůži rychlejší regeneraci a léčbu poraněné pokožky. Pokud se tedy obáváte kožních vyrážek a potřebujete něco, co vám pomůže, potom není lepší volbou, než právě matrace s tímto potahem. Navíc je potah pratelný v teplotách do 60 °C, takže je zaručena i hygienická úroveň.

Pokud se chystáte na nákup této matrace, můžete ji zakoupit na bestnabytek.cz s rozměry 90×200 cm. Díky této matraci můžete snadno získat pocit svěžesti a regenerace a tak zaručit, že se dlouho budete vyhýbat prokletí, které nazýváme nespavostí.